دانگل ipush

دانگل ipush

اتصال تبلت و موبایل به صورت بی سیم به پروژکتور و تلویزیون .این مبدل فایل های قابل Share را در اندروید ، ipad ، iphone ,...  از طریق wifi دریافت نموده و به hdmi تبدیل می نماید. همچنین سیستم dlna را ساپورت می کند. مبدل را مستقیما می توان به دستگاه دارای ورودی hdmi مانند تلویزیون متصل نمود و فایل های مورد نظر در تبلت یا موبایل را بر روی تلویزیون به نمایش گذاشت.

مبدل wifi به hdmi,مبدل تصویری,مبدل wifi,مبدل تبلت,اتصال تبلت به پروژکتور,اتصال موبایل به پروژکتور,اتصال تبلت به تلویزیون 

  • یک هفته گارانتی برگشت وجه +دو ماه گارانتی تعویض
  • یک هفته گارانتی برگشت وجه+ 6 ماه گارانتی طلایی نیک
موجود می باشد
18,600,000 ریال

اینماد

کلیک کنید

این دانگل فایل های قابل Share  را در اندروید ، ipad ، iphone ,... را از طریق wifi دریافت نموده و به hdmi تبدیل می نماید و همچنین از  سیستم dlna نیز ساپورت می نماید. دانگل را مستقیما می توان به دستگاه دارای ورودی hdmi مانند تلویزیون متصل نمود و فایل های مورد نظر در تبلت یا موبایل را بر روی تلویزیون به نمایش گذاشت.

توجه داشته باشید که این مدل تنها فایلهای قابل share مانند فیلم و تصویر و موسیقی و... را پخش میکند. مدل جدید با قابلیت به اشتراک گزاری صفحه را میتوانید از اینجا بخرید.

همچنین می توان با اتصال دستگاه مبدل hdmi به vga به این مبدل wifi را مستقیما به vga تبدیل نمود و تبدل را به صورت بی سیم به پروژکتور متصل نمود.

از مزایای این دانگل این است که با وجود قیمت مناسب، با تمام گوشی ها، تبلت ها و لپ تاپ های دارای wifi به خوبی کار میکند و نیازی به هیچ نرم افزار جانبی ندارد.

 مبدل wifi به hdmi

مبدل تصویری

مبدل wifi

مبدل تبلت

اتصال تبلت به پروژکتور

اتصال موبایل به پروژکتور

اتصال تبلت به تلویزیون

دیدگاه کاربران
0

هیچ نظری ارسال نشده

نظر خود را بنویسید

*
*